Aegna on oma 3 ruutkilomeetrise pindalaga saar, kus ühes saare otsast teise ei näe, kuid eksimisvõimalus on pea olematu.
Kuna Aegna kuulub Tallinna kesklinna koosseisu siis tallinlastele on hetkel sinna prii kohalesõit! Sellest tulenevalt on saarel ka palju puhkajaid ja päevitajaid.

Matkal keskendume nii rannikule kui ka sisemaal leiduvatele vaatamisväärsustele. Saare läbime vastupäeva ja külastame kõiki olulisi punkte. Samas arvestame looduskaitseliste piirangutega ja sihtkaitsevöönditesse me keelu ajal ei sisene.

- Mitmekesine matk läbi saare
- Põlissaarlaste elu-olu
- Rikkalik loodus, erinevad kasvukohatüübid
- Legendid ja pärimused

Huvitavad rannad ja kivikülv
Teekonnal läbime nii eritüübilisi rannikuid kui külastame saare kuulsat kivikülvi. Muidugi ei jää meie valikust välja ka labürint. Aegna saarel ei ole kohta kuhu inimene ei oleks oma jalga tõstnud ja tema tegevusjälgi leiame igalt poolt. Vaatamata sellele on saarel palju omanäolisi taimi ja looduskaitsealuseid liike.
Matka esimeses osas võtame sadamast suuna põhja poole ja teeme tutvust merelindudega.

Militaarobjektid 
Nii Aegna kui Naissaar olid mõlemad varasemalt tihedalt seotud Tallinna ja Soome lahe kaitsmisega. Vaatame mis sellest on järele jäänud ja kuidas kogu kompleks töötas.

Matka lõpetame keskuses- vaatame ajakava ja sätime ennast tagasitranspordiks.


Tauri_Urban_Pirate_loodusretk_Naissaar_aegna_suurpi_LKA_krasuli

Hinnad
TELLI MATK!

Terve saare matk
Hind ühele inimese kohta 25 eur (miinimum hind grupile 180 eur)

Transport
Sõltuvalt grupi suurusest organiseerime transpordi saarele ja tagasi kas kaatriga Miidurannast, reisilaev Vesta pardal Tallinnast või siis koostööpartner Sailing.ee jahiga!
Transpordi hind sõltub liigist- küsi eraldi pakkumist!