Naisaarele

Naissaar on piisavalt suur saar oma 23 kilomeetrise ümbermõõduga, et seda ühe päevaga avastada paraku ei jõua. Ühepäevase matka puhul keskendume saare lõuna osale, mis oli ka põlis naissaarlaste elamiskoht. Tänaseks on sellest ajast küll vähe säilinud aga saame aru kuidas ennemuiste siin elati. Kahepäevase matka puhul laseme ennast viia saare põhjatippu ja tuleme sealt jalgsi tagasi ööbimiskohta. Järgmisel päeval võtame saare lõuna osa käsile!

Aegna

Aegna on oma 3 ruutkilomeetrise pindalaga saar, kus ühes saare otsast teise ei näe, kuid eksimisvõimalus on pea olematu.
Kuna Aegna kuulub Tallinna kesklinna koosseisu siis tallinlastele on hetkel sinna prii kohalesõit! Sellest tulenevalt on saarel ka palju puhkajaid ja päevitajaid.

Kaatriga merele või sõit Naissaarele?

Minu kodusadam on Tilgu! Kaater on poolkinnine ja viie kohaline. Optimaalne on siiski neli normaalkaalus inimest. Ehk siis saan peale võtta kuni kolm reisijat( või nt. 1 täiskasvanu + 3 last).

Perega naissaarele

Sobiliku ilma korral anname otsad Tilgu sadamas ja suundume Naissaarele. päeva veedame saare vaatamisväärsustega tutvudes ja peame kohapeal pikniku.

Lapse sünnipäev

Oled juba kõik mängukeskused läbikäinud ja tahaks natuke midagi teistsugust? Suurupi pooolsaarel olevad matkarajad on selleks väga sobilikud- päeva lõpetame püstkojas koos lõkkega!

Suvepäevad

Kas on plaanis teha üritus kolleegidega ja oled justkui hiljaks jäänud. Võta ühendust ja vaatame kas saame abiks olla!